Emaus nr 201
10 lutego 2018

Czwarta Niedziela Zwykła

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 28. 01. 2018

1.Zakończyliśmy kolędy duszpasterskie. Bardzo dziękujemy za możliwość wspólnej modlitwy, za gościnę i posiłki, za ofiary, za transport. Pana Boga prosimy o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla wszystkich rodzin i wszystkich parafian.

2. Dzisiaj w domu parafialnym o g. 16.oo odbędzie się spotkanie sponsorów i redakcji naszego miesięcznika parafialnego EMA – jeszcze noworoczne.
Dzięki Wam – drodzy Dobrodzieje – nasze pismo od samego początku, czyli od prawie dwudziestu lat, ukazuje się gratis.

3. Msze św. w tygodniu będą celebrowane o g. 17.3o – od poniedziałku do piątku; BIURO paraf. będzie czynne w poniedziałek, wtorek i w sobotę od g. 15 – 17.oo

4. W tym tygodniu odwiedzamy chorych.

5. W tym tygodniu jest I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
W I Czwartek – w Brzuścach – adoracja i spowiedź od 15.3o; 16.oo – Msza św. – w Subkowach – adoracja i spowiedź od 16.3o – 17.3o
W I Piątek – 2 lutego – spowiedź : 8.3o-9.oo; 16.3o-17.3o –adoracja i spowiedź
W I Sobotę – 3 lutego – adoracja, różaniec, rozważania i spowiedź: 7.3o – 8.3o

6. W piątek – 2 lutego – obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Subkowach o g. 9.oo i 17.3o, w Brzuścach o g. 16.oo. Kolekta jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Zapraszamy do kościoła ze świecami.

7. W niedzielę – 4 lutego – po Mszy o g. 9.oo – spotkanie Żywego Różańca.

8. Do 2 lutego mamy jeszcze w kościołach wystrój bożonarodzeniowy i śpiewamy kolędy…
Dobrego tygodnia, a uczniom pięknych ferii zimowych . . .