Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 24 listopada 2019

I Niedziela Adwentu, 1 grudnia 2019
1 grudnia 2019

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 24 listopada 2019

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 24 listopada 2019. Ogłoszenia parafialne. Parafia Subkowy

1. Dziś na tydzień przed Adwentem, po każdej Mszy św. chwila adoracji przed Najświętszym Sakramentem z aktem poświęcenia. Popołudniowej adoracji nie będzie.

2. Dziś po Mszy o 11.30 w Domu parafialnym spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII.

3. W sobotę obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła; a po wieczornej Mszy św. za tydzień – w sobotę – będą biły dzwony na zakończenie starego roku kościelnego i rozpoczęcie nowego.

4. Dziś a naszym dekanacie tczewskim odpust parafialny obchodzi Parafia Chrystusa Króla, najmłodsza parafia tczewska.

5. Jest prasa katolicka. W tym tygodniu ukaże się nasz miesięcznik parafialny EMAUS, z programem „rorat” i wielu ciekawymi artykułami.

6. Za tydzień będzie już można nabywać świece wigilijne małe i duże.

7. Pani Helena nasza zakrystianka – roznosi po parafii – poświęcone w naszym kościele OPŁATKI. Prosimy o życzliwe ich przyjmowanie.