Wystawa „W drodze do niepodległości” z wizytą w Zespole Szkół w Subkowach
„W drodze do niepodległości”
29 marca 2018
Wizytacja księdza biskupa diecezjalnego dra Ryszarda Kasyny
Wizytacja księdza biskupa
27 kwietnia 2018

Ks. Biskup w naszej szkole

Ks. Biskup w naszej szkole w Subkowach

Wizyta ks. Bp. Ryszarda Kasyny w Zespole Szkół w Subkowach

Jednym z punktów wizytacji parafialnej ks. Biskupa Ryszarda Kasyny było spotkanie z uczniami oraz pracownikami szkoły Zespołu Szkół w Subkowach.

13 kwietnia mieliśmy niezapomnianą okazję gościć ks. Biskupa w budynku gimnazjum. Spotkanie rozpoczął występ artystyczny Anny Makowskiej i Piotra Jurczyńskiego, którzy recytowali wiersze oraz piosenki w wykonaniu Marty Partyki i p. Z. Świtalli.

Drugą część stanowiło słowo skierowane przez ks. Biskupa do wszystkich zgromadzonych oraz panel dyskusyjny. Uczniowie mieli rzadką okazję, aby osobiście zadawać pytania ks. Biskupowi, również natury prywatnej.

Na zakończenie ks. Biskup Kasyna rozdał wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły obrazki upamiętniające wizytę oraz jako Duszpasterz diecezji pelplińskiej, udzielił swojego błogosławieństwa.

Barbara Ziemann