VII Niedziela Zwykła, 23.lutego 2020
II Niedziela Wielkiego Postu, 8 marca 2020
8 marca 2020

I Niedziela Wielkiego Postu, 1 marca 2020

I Niedziela Wielkiego Postu, 1 marca 2020. Ogłoszenia parafialne. Parafia Subkowy

1. W środę 4 marca wspominamy św. Kazimierza królewicza.

2. Dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w adoracji przed Najświętszym Sakramentem przed Wielkim Postem.

3. Nabożeństwa Pasyjne

16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci
17.30 Droga Krzyżowa . Po nabożeństwie Msza święta.
16.00 Droga Krzyżowa w Brzuścach.

Niedziela
16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym ks. Aleksandra Ceslinga proboszcza z Miłobądza. Po nabożeństwie Msza święta.
W Brzuścach Gorzkie Żale po Mszy o 10.15.

4. Dni Eucharystyczne

I Czwartek adoracja i spowiedź od 16.30.
I Piątek adoracja i spowiedź od 16.30
I Sobota Nabożeństwo ku czci Niepokalanemu Poczęciu NMP O 7.30.

w Brzuścach adoracja i powiedz w I Piątek od 15.30.

5. W tym tygodniu w piątek i sobotę odwiedzimy chorych.

6. W przyszłą sobotę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku 10 marca.

Rekolekcje szkolne będą w dniach 30 marca-1 kwietnia.

7. Zginął tragicznie śp. Dariusz Kutela.
Jego pogrzeb odbędzie się w środę o 10.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…

8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
z klas 7 i 8 w niedzielę 15 marca po Mszy świętej o 11.30 w domu parafialnym.

9. Kuria Diecezjalna zwraca się z prośbą, aby w każdą niedzielę Wielkiego Postu po ogłoszeniach parafialnych, a przed błogosławieństwem, śpiewane były we wszystkich kościołach diecezji pelplińskiej „Suplikacje” jako modlitwa błagalna o powołania do stanu kapłańskiego.

10. Wspólnota Wojowników Maryi podjęła inicjatywę Modlitwy za kapłanów naszej diecezji- kto chciałby się w nią włączyć będzie taka możliwość za tydzień 8 marca po Mszach Pan Rafał przed kościołem, będzie rozdawał specjalne modlitwy.

11. Jest prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz miesięcznik naszej parafii Emaus.