Osoba pierwszego kontaktu
11 kwietnia 2021
Intencje mszalne, 26 kwietnia – 2 maja 2021
24 kwietnia 2021

IV Niedziela Wielkanocy, 25.04.2021

Przypominamy, że w kościele obowiązuję limit w Subkowach 14 osób, w Brzuścach 8 osób. Prosimy o przestrzeganie tych limitów. W kościele prosimy siadać pojedynczo w wyznaczone miejsca. Przed kościołem należy zachować bezpieczną odległość od innych osób. W kościele jak i na zewnątrz obowiązuje zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki.

1. Dzisiejsza Niedziela jest niedzielą Dobrego Pasterza. Podczas tego tygodnia modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. W sobotę odbyło się spotkanie dotyczące I Komunii. Uroczystość odbędzie się z podziałem na 4 grupy w sobotę 15 maja o 11.00 i 13.00 oraz w niedzielę 16 maja o 11.00 i 13.00. I Komunia będzie przy udziale dzieci i tylko rodziców.

3. Zmarli
Śp. Edward Jagoda z Wielgłów jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 10.00
Śp. Edmund Domachowski z Subków jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o 11.30
Śp. Irena Zibur jej pogrzeb będzie w Pelplinie.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

4. Od 29 kwietnia do 7 maja 10 minut przed Mszą Świętą będziemy trwali w Nowennie do św. Stanisława Biskupa i Męczennika . Teksty Nowenny będą również zamieszczane na fb parafii. Zachęcamy do odmawiania nowenny w naszych domach.

5. Nabożeństwa majowe będziemy odmawiać po Mszy Świętej. W niedzielę po Mszy o 11.30. Zachęcamy do modlenia się przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

6. Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów 3 maja (poniedziałek), w Uroczystość NMP Królowej Polski na specjalną Mszę św. o godz. 19.00 w kościele NMP Matki Kościoła w Tczewie. Będziemy wspólnie modlić się o dary Ducha Świętego na czas egzaminów, oraz o dobry wybór dalszej życiowej drogi. Przed Mszą świętą będzie okazja do spowiedzi.

7. Przypominamy, że Msze Święte sobotnie i niedzielne z kościoła w Subkowach są transmitowane internetowo.

8. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych, które możemy ofiarować w różnych intencjach za żywych jaki i za zmarłych.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.