Intencje Mszalne, 12 – 18 kwietnia 2021
10 kwietnia 2021
IV Niedziela Wielkanocy, 25.04.2021
24 kwietnia 2021

Osoba pierwszego kontaktu

Od czerwca ubiegłego roku obowiązują w naszej diecezji Wytyczne dotyczące ochrony dzieci i młodzieży. Jednym z elementów budowania systemu prewencji jest powołanie w każdej parafii, szkole katolickiej czy innej instytucji kościelnej tzw. osoby pierwszego kontaktu. W przypadku zauważania sygnałów krzywdzenia dziecka w środowisku kościelnym –poza obowiązkami wynikającymi z prawa państwowego – należy powiadomić Delegata Biskupa Pelplińskiego ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży lub zwrócić się do osoby pierwszego kontaktu. W naszej parafii jest nią Pan Piotr Cymanowski . Jego numer telefonu i adres
e-mail znajdują się na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie ogłoszeń.

Numer telefonu: 600-232-346
Adres e-mail: pcymanowski@op.pl