IV Niedziela Zwykła, 29 stycznia 2017
1 lutego 2017
VI Niedziela Zwykła, 12 luty 2017
12 lutego 2017

V Niedziela Zwykła, 5 luty 2017

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą, 5 lutego 2017

1. W tym tygodniu, w sobotę 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Jak co roku zapraszamy wszystkich chorych naszej parafii, samotnych, pensjonariuszy DPSp. w Narkowach, na spotkanie w domu parafialnym o g. 10.00. Będzie Msza św., okazja do przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych, możliowść skorzystania z Sakramentu Pokuty. Będzie drugie śniadanie, kawa, ciasto, loteria fantowa, film. Osoby, które nie mogą dojechać – prosimy o zgłoszenie w parafii (tel. 536 85 19). To wielkie
wydarzenie, jak co roku , przygotowuje Par. Zespół Caritas, któremu już dziś dziękujemy.

2. BIURO PARAFIALNE CZYNNE: od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św. do g. 19.00

3. W Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego – na zakończenie czasu bożonarodzeniowego – na wieczornej Mszy św. koncertem kolęd zainaugurował swoją artystyczną obecność w naszej parafii – CHÓR PARAFIALNY (jeszcze bez nazwy). Bardzo dziękujemy, to było wielkie wydarzenie! 15-to osobowym zespołem dyryguje p.mgr Kazimierz Ostrowski, były organista tczewskiej fary (przez 20 lat), były dyrygent słynnego chóru młodzieżowego JUVENTUS, wykładowca w tczewskiej szkole muzycznej … Chór liczy – na razie – 15. osób. W każdym czasie – i panie i panowie mogą do niego dołączyć. Bardzo o to prosimy. Próby odbywają się w każdy piątek o g.18.15 w naszym domu parafialnym (na I piętrze).

4. Przyjmujemy zapisy chorych na odwiedziny z Komunią św. w I Piątek i I Sobotę miesiąca (kilka osób zapisało się podczas kolęd). Chorych mogą również odwiedzać nasi nadzwyczajni
szafarze Komunii św. (chętnych prosimy o zgłaszanie się do księży).

5. W przyszła niedzielę 12 lutego po Mszy o g. 9.00 dzieciom klas trzecich zostaną poświęcone książeczki. A w sobotę – 18 lutego o g.16.30 – do domu parafialnego zapraszamy rodziców dzieci klas trzecich (Pierwszej Komunia św. będzie w dniu 21 maja br.).

6. Spotkanie dla wszystkich par narzeczonych, które mają ślub w naszej parafii w roku 2017, odbędzie się w niedzielę 19 lutego po Mszy św. o g.11.30 w domu parafialnym.

7. Dziś po Mszy o g. 9.00 spotkanie Róż Różańcowych i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a o g. 15.oo w domu parafialnym spotkanie Róż subkowskich.

8. W najbliższy czwartek, 9 lutego – o g. 15.oo w domu parafialnym – spotkanie Klubu Joachima i Anny – zapraszamy.
Jest Gość Niedzielny …

9. CHRZEST będzie w niedzielę 12 lutego o g.11.30. Nauka dziś po Mszy o 11.30.

10.ZAPOWIEDZI: Sebastian Kalenda z M.Garca i Joanna Benyskiewicz z W.Garca ……… zap.II.

11. KOLEKTA – dziś – przeznaczona na remont naszych organów.