Emaus nr 213
Emaus nr 197
11 lutego 2021

V Niedziela Zwykła, 7 luty 2021

1. W Kalendarzu Kościoła w czwartek 11 lutego wspominamy Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest to również Światowy Dzień Chorego. W tym roku z powodu epidemii będzie tylko Msza Święta o g. 10.00 w kościele w intencji wszystkich chorych z naszej parafii. Zostanie również udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Msza Święta będzie również transmitowana internetowo.

2. Za tydzień w niedzielę
14 lutego po Mszy Świętej o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz ich rodziców.

3.Zmarli
Śp. Teresa Kryszczak z Subków
Śp. Czesław Szramka z Wielgłów.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

4. Dzisiaj w całej naszej diecezji zbiórka ofiar na odbudowę kościoła w Kasparusie. Kolekta przyszłej niedzieli 14 lutego na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

5. Zachęcamy do ofiarowania Mszy Świętej za żywych jak i za zmarłych. Intencje można zamawiać w zakrystii oraz poprzez e-mail: parafiasubkowy@wp.pL

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.