Parafia Subkowy
Majówka z Kolpingiem
20 maja 2017
Emaus nr 194
10 czerwca 2017

VI Niedziela Wielkanocy, 21 maj 2017

Ogłoszenia parafialne na VI Niedziela Wielkanocy, 21 maj 2017

1.Dziś przeżywamy wielką uroczystość PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. dzieci klas III naszej parafii. 71 chłopców i dziewczynek przystąpuje do dwóch sakramentów: Pokuty (wczoraj) i Komunii św. – dzisiaj na Mszy o g. 11.00. Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci komunijnych (z udziałem rodziców chrzestnych) dziś o g. 16.00. Będzie też wspólne zdjęcie i rozdanie pamiątkowych obrazków.

W „Białym Tygodniu” dzieci gromadzą się na Mszy o g. 17.30 (w albach): ale w czwartek dzieci ze szkoły w Subkowach – ze względu na uroczystości szkolne będą miały Mszę św. o g. 10.30 (pozostałe o 17.30). W sobotę będzie Msza św. o g.9.00 – bo po tej Mszy jedziemy na pielgrzymkę do Pelplina. „Biały Tydzień” zakończymy w przyszłą niedzielę 28 maja na Mszy św. o g. 11.30.

2. Jest „Pielgrzym” i „Gość Niedzielny”, a w końcu tygodnia ukaże się nasz miesięcznik „Emaus”.

3. Klasy III gimnazjalne mają spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem w przyszłą niedzielę po Mszy o g. 11.30.

4. Za tydzień gościmy w naszej parafii Księdza z Ukrainy. Będzie głosił kazania, a po Mszach będzie zbierał ofiary przed kościołem.

5. Róże różańcowe – subkowskie, zapraszamy na spotkanie modlitewne w przyszłą niedzielę 28 maja na g. 15.oo do kościoła (będzie też nabożeństwo majowe).

PROSIMY O MODLITWĘ ZA DZIECI KOMUNIJNE