Emaus nr 194
10 czerwca 2017
Emaus nr 195/196
10 sierpnia 2017

XIV Niedziela Zwykła, 9 lipca 2017

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedziela Zwykłą, 9 lipca 2017

Dziś kolekta jest przeznaczona na remont organów. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom!

1. Kalendarz Kościoła: we wtorek święto św. Benedykta, opata z Monte Cassino; w środę wsp. św. Brunona z Kwerfurtu; czwartek – śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; w sobotę: św. Bonawentury.

2. W ramach Nowenny przed uroczystością Matki Bożej z Góry Karmel (Szkaplerznej), nasza parafia ma swój dzień w czwartek: ojcowie karmelici zapraszają nas na Mszę do Gorzędzieja na g.18.00. Jesteśmy też zaproszeni na uroczystość odpustową, która odbędzie się w sobotę 15 lipca o g. 18.oo

3. ZAPOWIEDZI:
Marcin Lenart z Subków i Anna Patrzałek z par. Koźliny …………. zap.1.
Kinga Freda z Gniewa i Adrian Galikowski z Brzuśc …………………. zap.1.

Pozostałe zapowiedzi są wywieszone w gablocie przy głównym wejściu

4. Po Mszy o g. 9.oo – w kościele – spotkanie Róż różańcowych.

5. W tygodniu Msze św. bez zmian o g. 17.3o (w sobotę o g. 18.15). A biuro parafialne – przypominamy – w lipcu i sierpniu będzie czynne: we wtorki i czwartki od g. 16 – 17.oo i pół godziny po Mszy wieczornej oraz w soboty : 9 – 10.30. W pozostałe dni nieczynne…

6. Dzisiaj nasza młodzież i dzieci o g.6.oo wyjechały na tygodniową tzw. Parafiadę do Warszawy (aż 26 osób). Opiekunami tej grupy są panowie: Jan Juwa i Marcin Czerwiński oraz ks. Łukasz Pałubicki. Życzymy bezpiecznej jazdy, bogatych przeżyć i spotkań z młodzieżą polską i europejską i szczęśliwego powrotu za tydzień.

7. Na Mszy św. o g. 9.oo modlimy się za śp. ks.kanonika Brunona Szylickiego w 29. rocznicę jego śmierci. Po Mszy się idziemy na jego grób. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

8. Tylko na pielgrzymkę do Gietrzwałdu – 7 sierpnia – przyjmujemy zapisy. Na inne pielgrzymki nie ma zgłoszeń albo jest mało chętnych, dlatego się nie odbędą.