XXIII Niedziela Zwykła, 8 września 2019

XXIV Niedziela Zwykła, 15 września 2019. Ogłoszenia parafialne. Parafia Subkowy

1.Kalendarz Kościoła
– poniedziałek wspomnienie Świętych Korneliusza i Cypriana męczenników
– środa święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży, KSM-u, ministrantów oraz patron Polski
– piątek wspomnienie świętych męczenników z Korei
– sobota święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

2. W piątek odbyły się wybory w parafialnym oddziale Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Prezesem została Marta Partyka, zastępcą prezesa Paweł Nawój, sekretarzem Sylwia Szeliga, a skarbnikiem Agata Piotrowska. Gratulujemy.

3.Dzisiaj przed kościołem można nabyć płytę naszej scholi “Laudate”. Cena płyty 25 zł.

4. Spotkania
Niedziela 15 września (dzisiaj)

– po Mszy o 11. 30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Spotkanie w kościele.
– po Mszy świętej o 11.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8. Spotkanie w domu parafialnym.
– o 14.00 spotkanie Róży Różańcowej Męskiej. Spotkanie w domu parafialnym.
W czwartek 19 września
o 15.30 spotkanie Klubu Seniora Joachima i Anny. Spotkanie w domu parafialnym

5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji Polska pod Krzyżem.

6. Za tydzień w niedzielę chcemy poprosić naszych parafian o złożenie ofiary przed kościołem na ratowanie Michasi Kaczkowskiej. Dziewczynka ma 14 lat i jest chora na nowotwór.