Intencje mszalne, 5-11.10.2020
Intencje Mszalne 19-25.10.2020
19 października 2020

XXIX Niedziela Zwykła-18 października 2020

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach, szczególnie o s.Marcie z naszej parafii.

2. Dzisiaj jest również dzień modlitw w intencji Służby zdrowia. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach

3. We wtorek 20 października przypada rocznica pomordowania Kapłanów Pelplińskich w 1939r.

4. Różaniec 30 minut przed każdą Mszą Świętą.

5. KOMUNIKAT PARAFIALNY
W związku z wprowadzeniem w powiecie tczewskim strefy czerwonej od dnia 17.10.2020
W kościele podczas nabożeństw może uczestniczyć(licząc z księżmi i posługującymi) w Subkowach 36- osób, w Brzuścach- 21 osób.

Prosimy, aby na Mszę Świętą przychodziły w pierwszej kolejności te osoby, które zamawiały intencję na danej Mszy Świętej
Prosimy także, aby wierni nie stali przed kościołem tylko udali się do domu w wypadku przekroczenia dozwolonej ilości osób. Do kościoła w Subkowach wchodzimy przez zakrystię.
Przypominamy, że w kościele obowiązuje zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki bądź przyłbicy. Zachęcamy do dezynfekcji rąk. Prosimy o zachowanie bezpiecznych odstępów od innych uczestników.

Od niedzieli 25.10.2020 zostaną wznowione transmisje Mszy Świętych z naszej parafii. Transmitowana będzie Msza Święta o godzinie 11.30.

Nabożeństwa różańcowe dla dzieci zostają zawieszone.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do wskazań związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce.

Polecajmy się wspólnie Miłosierdziu Bożemu, prosząc o ustanie epidemii.

6. Transmisję Mszy Świętych w telewizji

TVP1 – 7:00 z Łagiewnik