XXVIII Niedziela Zwykła, 13 października 2019
12 października 2019
Emaus nr 222
22 października 2019

XXIX Niedziela Zwykła, 20 października 2019

XXIX Niedziela Zwykła, 20 października 2019. Ogłoszenia parafialne. Parafia Subkowy

1. W kalendarzu Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.

2. Na Dzieło Stypendialne
“Dzieło Nowego Tysiąclecia” młodzież z KSM-u zebrała 1835 zł.

3. Zmarł śp. Kazimierz Dubiel z Gniszewa.
Jego pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…

4. Zespół Caritas
organizuje żywność dla potrzebujących z naszej parafii. Nie znamy jeszcze daty. Osoby, które mogą otrzymywać taką żywność prosimy, aby zgłosiły się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

6. Dzieci komunijne dzisiaj na Mszy świętej o 11.30 otrzymają poświęcone różańce.

7. Dzisiaj w całej Polsce liczenie wiernych wchodzących do kościoła i przystępujących do komunii św.

8. Na ołtarzach bocznych, w zakrystii, w biurze parafialnym można zabierać kartki na wypominki jednorazowe prosimy wrzucać do skarbonki przed ołtarzem. Wypominki roczne prosimy oddać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Prosimy o podanie godziny Mszy świętej na jakiej mają być czytane wypominki roczne. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych.

9. Ogłoszenie dodatkowe
Małżonków zapraszamy na „Spotkania Małżeńskie” poświęcone pielęgnowaniu więzi małżeńskiej. Odbędą się one w dniach 13-15 grudnia 2019 r. w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym w Białogórze (nad morzem). Szczegóły na plakacie i stronie www.rodzinydiecezjipelplinskiej.pl
Zgłoszenia: tel. 781 970 770(17.00-20.20); e-mail: spotkaniapelplin@gmail.com. W zapisach liczy się kolejność zgłoszeń.
oraz
Zapraszamy na Wieczory dla Małżonków. Spotkania odbywają się zawsze w trzeci wtorek miesiąca w parafii św. Józefa. Składa się na nie: wprowadzenie w temat, dialog między małżonkami przy herbacie lub kawie oraz wspólna modlitwa. Najbliższy Wieczór odbędzie się we wtorek 22 października o godz. 19.30. Kontakt do zapisów oraz kolejne terminy na plakacie. (Ks. dr Sławomir Ałaszewski Duszpasterz Rodzin Diecezji Pelplińskiej)