XXIV Niedziela Zwykła, 15 września 2019

1. Kalendarz Kościoła:
– w poniedziałek wspomnienie św. Ojca Pio
– w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo
– w sobotę wspomnienie św.Wacława

2. Spotkania w tym tygodniu:
– dziś (niedziela 22.09.2019) spotkanie w domu parafialnym Męskiej Róży Różańcowej
– w środę po Mszy św. wieczornej w plebanii spotkanie zespołu Caritas
– za tydzień w niedzielę 29 września po Mszy o 11.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. W październiku będziemy obchodzić Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Szczegóły programu obchodów w naszej parafii podamy za tydzień.

4. Dziś przed kościołem zespół Caritas zbiera ofiary dla chorej Michasi Kaczkowskiej, która ma 14 lat i jest chora na raka . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego zaprasza na koncert zespołu Nieboskłonni z gościnnym udziałem Natalii Niemen. Koncert odbędzie się w niedzielę 6 października, o godz. 17.00 w kościele parafialnym na os. Staszica. Koncert związany jest z jubileuszem 20-lecia zespołu i promocją nowej płyty Nieboskłonnych. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

6. 29 września rozpoczyna się dekanalny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez pięć kolejnych niedziel o godz. 16:00 w kościele pw. św. Józefa w Tczewie (przy ul. Gdańskiej 6). Zapisy w parafii św. Józefa w Tczewie.